• הובלות משרדים

  הובלות המשרדים הטובות ביותר!

  1-700-552-500

  עוברים משרד? הגעתם למקום הנכון! הובלות משרדים הן ההתמחות שלנוץ ברוכים הבאים לאתר החדש של ד"ר מובינג!

  קרא עוד
 • הובלת דירות

  עוברים דירה? אנחנו איתכם לאורך כל הדרך!

  בית חדש?

  כנסו לבית החדש שלכם עם חיוך, בעזרת המובילים המנוסים של ד"ר מובינג. אנחנו נלווה אתכם בכל שלבי המעבר!.

  דוקטור מובינג מדורג 5 / 5 לפי 19 לקוחות
  קרא עוד
 • 1
 • 2

לפרטים נוספים פנו כעת

הובלות משרדים בנתניה

 

 

 

הובלות משרדים בנתניה ובאזור השרון הפכו לנפוצות במיוחד במהלך השנים האחרונות. הגירה של אוכלוסייה חזקה בנוסף להקמתם של מרכזי מסחר ותעשיה הגדילו מאוד את הביקוש עבור שירותי ההובלות. עיקר המלות הן בכיוון מאזור תל אביב וגוש דן רבתי אל עבר השרון. היות ונתניה היא בירת השרון הבלתי מעורערת, הרי שרוב ההובלות יוצאות ושבות אליה. בכלל נתניה מאוד התפתחה במהלך העשור שלף וחרף התדמית השלילית שלה, היא התברכה באוכלוסייה חזקה ויציבה. כמו כן שירותי החינוך והמסחר שלה נחשבים לטובים במיוחד בקנה מידה ארצי. 

 

על מנת להשיג שירותי הובלה נאותים באזור השרון מומלץ להתמקד בנתניה עם חברה להשכרת ציוד. בעיר פועלים מספר ספקי הובלות, מי קטנים יותר ומי גדולים יותר. בהקשר של הובלת משרדים יש שירותי הובלה שמתמחים התחום. בהרבה מקרים ההובלה של תכולת משרד מנקודה א' לנקודה ב' כרוכה בהרמה והורדה של ציוד ממרומי מגדלי משרדים. במקרים שכאלו יש אמצעי הרמה ייעודיים שמאפשרים לחסוך את הצורך בפירוק הריהוט וסחיבתו בין מעברים וקומות. יש כיום דרים להוציא את הציוד דרך החלון או פתחי החירום ולהורידו ישירות למשאית ההובלה.

 

בכל אופן תמיד כדאי לבדוק שני דברים עיקריים באת שלב האיתור של המוביל המתאים ביותר. ראשית יש לוודא כי יש להם ניסיון וידע בהעברה משרדית שכאמור איננה דומה להובלה הביתית. שנית יש לבקש הצעות מחיר לפחות 3 מובילים שונים. כך ניתן לדעת מהו המחיר ההגון שיש לדרוש. חשוב לשים לב לא רק למי שמבקש מחיר מופקע אלא גם למי שמבקש מחיר נמוך בצורה חריגה.  יש גם את הפורומים הייעודיים שבהם ניתן לקבל חוות דעת לגבי המובילים השונים לפי פילוח של מיקום. אחרון חביב, יש לחתום על הסכם התקשרות שיבטיח ויסדיר את מנגנון הפיצוי במקרה של גרימת נזק לציוד בעת ההובלה.