• הובלות משרדים

  הובלות המשרדים הטובות ביותר!

  1-700-552-500

  עוברים משרד? הגעתם למקום הנכון! הובלות משרדים הן ההתמחות שלנוץ ברוכים הבאים לאתר החדש של ד"ר מובינג!

  קרא עוד
 • הובלת דירות

  עוברים דירה? אנחנו איתכם לאורך כל הדרך!

  בית חדש?

  כנסו לבית החדש שלכם עם חיוך, בעזרת המובילים המנוסים של ד"ר מובינג. אנחנו נלווה אתכם בכל שלבי המעבר!.

  דוקטור מובינג מדורג 5 / 5 לפי 19 לקוחות
  קרא עוד
 • 1
 • 2

לפרטים נוספים פנו כעת

חברת הובלות בכפר סבא

 

 

 

חברת הובלות בכפר סבא למעשה חולשת מבחינת אזורי שירות גם על כל רעננה. היתרון של המיקום זה הקרבה לכל שאר אזורי השרון המרכזיים. היותר ויש גם תא כביש 6 בקרבת מקום, אז אפשר להציע את השירות גם לאזורים מרוחקים יותר. בעבר כל מה שהיה כרוך בכניסה לגוש דן ולו לצורך חצייה בדרך דרומה נחשב לעונש עקב הפקקים הנוראיים. כיום כביש 6 מאפשר לעקוף פקקים בצורה  יעילה. 

 

התעריפים לעומת זאת דומים מאוד למה שנהוג לגבות במרכז. בעיקר על רקע עידן  האינטרנט בו אנו נמצאים הרי שמאוד קל להתעדכן לגבי מחירים נהוגים. ניתן בנקל להגיש בקשה דרך אתר של חברת הובלות ולקבל הצעת מחיר מפורטת מבלי לצאת כלל מהבית או להרים שיחת טלפון. אבל מי שרוצה לקבל הצעה באמת נכונה ולהימנע מניסיונות לקבל תוספת תשלום בסוף ההובלה, כדאי שייצא לשטח. אן דרך טובה יותר להכיר אנשים ובעלי מקצוע ולתהות על קנקנן באמצעות מפגש ישיר ובלתי אמצעי. 

 

גם אם בעל שירות ההובלה מסרב או שפשוט אין לו חוזה התקשרות כתוב, ניתן לשמור את הצעת המחיר בכדי שיהיה לכם כלי לתבוע את עלבונכם. מאידך גיסא, אם אתם רוצים להימנות עם הלקוחות המרוצים, כדאי להיפגש עם כמה מובילים ובמקביל לבדוק אודותיהם ברשת. במידה ויש בעיה של אמינות ומקצועיות תמיד ניתן לאתר את זה ברשת. 

 

באופן כללי באזור כפר סבא ורעננה ובמידה מסוימת גם הרצליה, היותר ויש אוכלוסייה חזקה הן במגזר הפרטי והן בזה העסקי (כמו ביקוש עבור שירותי השכרת משאיות להובלת משרדים), אז גם שירותי ההובלה שומרים על רף יחסית גבוה. בעיקר דברים אמורים לגביי אלו שמתמחים במתן שירותי הובלה עסקיים.  שם, כל חריגה או גרימת נזק יכולה לגרור תביעה מצד המשפטנים של הלקוח.