• הובלות משרדים

  הובלות המשרדים הטובות ביותר!

  1-700-552-500

  עוברים משרד? הגעתם למקום הנכון! הובלות משרדים הן ההתמחות שלנוץ ברוכים הבאים לאתר החדש של ד"ר מובינג!

  קרא עוד
 • הובלת דירות

  עוברים דירה? אנחנו איתכם לאורך כל הדרך!

  בית חדש?

  כנסו לבית החדש שלכם עם חיוך, בעזרת המובילים המנוסים של ד"ר מובינג. אנחנו נלווה אתכם בכל שלבי המעבר!.

  דוקטור מובינג מדורג 5 / 5 לפי 19 לקוחות
  קרא עוד
 • 1
 • 2

לפרטים נוספים פנו כעת

הובלות בדרום תל אביב

 

 

 

הובלות בדרום תל אביב נחשבות לזולות ולזמינות ביותר. הכוונה בעיקר להובלות באזור שוק הפשפשים בואכה יפו וכן באזור התחנה המרכזית הישנה. באותם אזורים יש תמיד את סוחרי היום שמחכים שמישהו יבוא ויגאל אותם מבטלה. אחלו באזור השוק ממתינים לקונים בשוק שיזדקקו להובלה של רהיט כזה או אחר ואלו באזור התחנה המרכזית מחכים לקונים מאזור הרצל והסביבה. באופן עקרוני, תמיד ניתן ואף מקובל להתמקח על מחירים. אלא שלאמתו של דבר הם מאוגדים במעין גילדה בה יש מחיר מינימום שמתחתיו הם לא יורדיו ולו אגורה שחוקה אחת. 

 

אפשר גם לפנות למובילים ומלגזות חשמליות שלא מהאזור אבל אז יש עניין שלם של הובלה אל המשאית, במיוחד כאשר מדובר בשירות השכרת משאיות להובלת משרדים. שכן, סמטאות השוק צרות ויש תמיד צורך להוביל את הסחורה המיועדת להובלה אל המשאית. אז מגיחים הסבלים המקומיים ודואגים לגבות מחיר כדי לאזן את אובדן ההובלה עצמה. בכל אופן, במידה ומתקשרים עם אותם מובילי רהיטים, כדאי להתנות את ההובלה בכך שאתם נוסעים בצמוד אליהם או אפילו עמם. אפשרות נוספת זה לבקש ממוכר הרהיטים דממנו רכשתם את הריהוט לדאוג להובלה תמורת תוספת תשלום כמובן. בכך, אתם מקבלים תעודת אחריות לא רשמית על כך שהרהיט יגיע כמו שהוא יצא מהחנות- נקי משריטות. 

 

ברוב המקרים המובילים בפועל, הסבלים, יהיו מגרי עבודה שעבורם זאת  פרנסה לצורך הישרדות. עבורם שווה להכין תמיד טיפ קטן ולהעניק להם במהלך המשימה ובסופה. הם מעריכים את זה מאוד ויגמלו בהתאם במקצועיות שהם יפגינו.  חשוב מאוד גם לפני ובעיקר אחרי להיעזר ברשתות חברתיות לאיתור מובילים עם המלצות ומוניטין. כמו כן כשם שאתם נעזרים  בהמלצות ואזהרות, כך גם מי שיזדקק להובלות אחריכם לכן כדאי לתרום משוב על השירות באחד מהפורומים שמיועדים לכך.