• הובלות משרדים

  הובלות המשרדים הטובות ביותר!

  1-700-552-500

  עוברים משרד? הגעתם למקום הנכון! הובלות משרדים הן ההתמחות שלנוץ ברוכים הבאים לאתר החדש של ד"ר מובינג!

  קרא עוד
 • הובלת דירות

  עוברים דירה? אנחנו איתכם לאורך כל הדרך!

  בית חדש?

  כנסו לבית החדש שלכם עם חיוך, בעזרת המובילים המנוסים של ד"ר מובינג. אנחנו נלווה אתכם בכל שלבי המעבר!.

  דוקטור מובינג מדורג 5 / 5 לפי 19 לקוחות
  קרא עוד
 • 1
 • 2

לפרטים נוספים פנו כעת

הובלות תל אביב מחירים

 

 

 

הובלות תל אביב מחירים ותעריפים זה למראית עין כפל עצמי. אבל בהגיה המקצועית יש הבדל בין המחיר לבין התעריף. בקרב המובילים נהוג להתייחס למחיר כסגירה גלובלית ותעריף זה למה שנהוג לכנות מונה. ישנם ספקי שירות בתחום ההובלה שמציעים ללקוחות שני אפיקי חישוב של עלות השירות. בראשון סוגרים מראש על תעריף. בשני, פועלים על מסגרת זמן כאשר מעבר למסגרת, במידה והעיכוב הוא מאחת הסיבות שהוגדרו מראש, אז זה מזכה את הלקוח בהנחה. 

 

אלא שבתחום ההובלה החיפזון הוא מהשטן. יותר חשוב שהובלה נתונה תימשך יותר זמן ולו בכדי להבטיח את שלמות המוצרים שמובלים. ישנם פריטים שאין סכום בעולם שיפצה על נזק שיגרם להם. במקריה שמדובר על ציוד משרדי אז הנזק שיגרם למחשבים למשל יכול לגרום לעיכוב בתחילת העבודה התקינה ביעד שאליו מעבירים את הציוד. מכאן ניתן להבין שחלק משמעותי מעלות השירות חייב להתמקד בביטוח מפני אותם נזקים. שווה אפילו לעשות ביטוח באופן עצמאי לציוד כדי שבמידה ואכן ייגרם נזק, אתם תזכו לחלופה הולמת וחברת הביטוח היא זו שתרדוף אחרי המוביל על מנת לקבל פיצוי כספי הולם עבור הנזק. 

 

אמנם במאה ה-21 זה היה מתבקש שיהיה מקור אמין של תעריפי הובלה. אלא שבכל זאת מדובר על מדינת ישראל.. לכן, הדרך היחידה לברר מחירים של מובילים זה לערוך מכרז בין מובילים. פשוט לבקש מספר הצעות ממספר ספקים ולראות מה טווח המחירים. לאחר שתבינו מה כוללת כל הצעת מחיר אפשר לפנול לספק נבחר לצורך סגירת עסקה. תמיד ניתן גם לסור לאינטרנט כדי לקבל חוות דעת מגולשים לגבי המוניטין של כל מיני ספקים. כמו כן כדאי לאחר ההובלה להוסיף חוות דעת באותם פורומים של הגנת הצרכן.