• הובלות משרדים

  הובלות המשרדים הטובות ביותר!

  1-700-552-500

  עוברים משרד? הגעתם למקום הנכון! הובלות משרדים הן ההתמחות שלנוץ ברוכים הבאים לאתר החדש של ד"ר מובינג!

  קרא עוד
 • הובלת דירות

  עוברים דירה? אנחנו איתכם לאורך כל הדרך!

  בית חדש?

  כנסו לבית החדש שלכם עם חיוך, בעזרת המובילים המנוסים של ד"ר מובינג. אנחנו נלווה אתכם בכל שלבי המעבר!.

  דוקטור מובינג מדורג 5 / 5 לפי 19 לקוחות
  קרא עוד
 • 1
 • 2

לפרטים נוספים פנו כעת

הובלות תל אביב זול

 

 

 

הובלות תל אביב זול זה מונח מתעתע. שכן אין דבר כזה זול. המונח המתאים יותר זה יעיל. שכן זול זה בדרך כלל יותר זילות וחובבנות. יעיל זה אומר שיש יחס עלות נכון של עלות מול תועלת.  הרי כבר חכמינו פסקו שהדרך הקצרה היא הארוכה והארוכה היא הקצרה. כלומר, אם נביט על מחיר של הובלה רק לפי החור שבגרוש אז מן הסתם תמיד נמצא מישהו זול יותר. אבל אם נבחן את התמורה למחיר שאנו משלמים, נראה כי כל מוביל מציע חבילת שירות אחרת ולכן גם המחיר משתנה. חשוב גם לתת משקל לענייני אמינות, מקצועיות, משובים חיוביים מלקוחות מרוצים ועוד. כך, שהשיקול בבחירת מוביל פלוני על פני אלמוני לא יסתכם במחיר הנקוב אלא במכלול מרכיבי השירות. 

 

באזור תל אביב ניתן למצוא את ההיצע הגדול ביותר של מבוילים שכן שם מרוכזת רוב הקהילה העסקית מבחינת יחס של עסקים ואנשים פר קילומטר ריבוע. כשמדברים על תל אביב מדברים גם על גוש דן רבתי. שכן כל מי שנמצא גם ברמת גן, פתח תקווה, גבעתיים, בת ים, חולון ואפילו ראשון לציון יכול להציע את שירותיו. אלא שלצד ההיצע יש גם לא מעט תחרות. חשוב לבחון כל הצעת מחיר לגופה בכדי להבין על מה משלמים ומה מקבלים. ישנם הרבה סוגים של מובילים, יש כאלו שמתמחים בבתים, יש במשרדים, יש בפריטים מיוחדים ועוד ועוד. 

 

על מנת להיות יעילים ומועילים בבחירת המובילים, כדאי לערוך מכרז. פשוט בוחרים 3 מובילים ומבקשים הצעת מחיר. חשוב רק לפרט ככל הניתן את מהות התכולה, מרחק ההובלה וכו'. לאחר קבלת ההצעות רואים מה כל אחד מציע, באיזה עלות ומם ניתן להתחיל להתמקח מחד ולקבל משובים מנגד. בכך, נבטיח בחירה טובה והגונה ככל הניתן.