• הובלות משרדים

  הובלות המשרדים הטובות ביותר!

  1-700-552-500

  עוברים משרד? הגעתם למקום הנכון! הובלות משרדים הן ההתמחות שלנוץ ברוכים הבאים לאתר החדש של ד"ר מובינג!

  קרא עוד
 • הובלת דירות

  עוברים דירה? אנחנו איתכם לאורך כל הדרך!

  בית חדש?

  כנסו לבית החדש שלכם עם חיוך, בעזרת המובילים המנוסים של ד"ר מובינג. אנחנו נלווה אתכם בכל שלבי המעבר!.

  דוקטור מובינג מדורג 5 / 5 לפי 19 לקוחות
  קרא עוד
 • 1
 • 2

לפרטים נוספים פנו כעת

הובלות זולות בתל אביב

 

 

 

הובלות זולות בתל אביב – אין דבר כזה. לפני שנכנס לעובי ההובלה, כדאי להבהיר מה זה זול. אם נצמד למה שלימדו אותנו חכמינו, אז זול זה בסופו של דבר יקר והיקר זה הזול. כלומר, אם משלמים פחות אז על פי רוב גם מקבלים פחות. עכשיו, בוא נשוב לענייני הובלות. אנחנו בתל אביב וצריכים הובלה. היות וזאת עיר ללא הפסקה שתמיד אחוזת תזזית, כל מה שצריך זה להיכנס לגוגל, לעשות שתיים וחצי הקלקלות והופ יש לנו רשימה של מובילים. ואז אחרי 3 וחצי טלפונים יש לנו זוכה בדמות מוביל זמין להובלה- תרתי  משמע. אז זהו שלא. 

 

אם הולכים על הזול והזמין אז כך כנראה גם יהיה השירות. מהיר, לא מקצועי וככל הנראה ייגרם נזק לפריטים המובלים. בכל הקשור להובלות חייבים לקחת צעד אחורה. עדיף להתעכב עם הביצוע ביממה ואפילו שתיים אבל להבטיח שהשירות יהיה אמין, מקצועי ובמחיר הגון. המחיר ההגון יהיה לא הכי נמוך וגם לא הכי גבוה. חשוב בכל הצעת מחיר שמקבלים להקפיד על פרוט ההצעה. בהרבה מקרים המובילים זורקים הצעות מפתות ורק בשטח שכבר הכל ארוז במשאית שלהם וגורלכם נתון בידיהם אז הם נזכרים שהם צריכים כל מיני תוספות בגלל קשיים שונים שהתגלו במהלך הובלה. מנגד, במידה ונוצר נזק לחלק מהרכוש בעת ההובלה, או אז להסכם הכתוב יש חשיבות גדולה במיוחד. 

 

טיפ חשוב נוסף, זה שלא תמיד הקרוב זה הזול. לעיתים עקב כל מיני נסיבות דווקא הזמנת הובלה מרמת גן או חולון תצא זולה יותר משירות בתל אביב. בעיקר דברים אמורים לגבי מקרים של הובלה בין עירונית. כלי חשוב למיון ואיתור המוביל הנכון בזמן הנכון זה הרשת. ישנם פורומים שמעניקים משוב ודירוג של מובילים.