• הובלות משרדים

  הובלות המשרדים הטובות ביותר!

  1-700-552-500

  עוברים משרד? הגעתם למקום הנכון! הובלות משרדים הן ההתמחות שלנוץ ברוכים הבאים לאתר החדש של ד"ר מובינג!

  קרא עוד
 • הובלת דירות

  עוברים דירה? אנחנו איתכם לאורך כל הדרך!

  בית חדש?

  כנסו לבית החדש שלכם עם חיוך, בעזרת המובילים המנוסים של ד"ר מובינג. אנחנו נלווה אתכם בכל שלבי המעבר!.

  דוקטור מובינג מדורג 5 / 5 לפי 19 לקוחות
  קרא עוד
 • 1
 • 2

לפרטים נוספים פנו כעת

הובלות תל אביב חיפה

 

 

 

הובלות תל אביב חיפה זה קו ההובלה העמוס ביותר. בהתחשב בעובדה כי מדובר על 2 הערים הגדולות בארץ אין בכך כל הפתעה. למעשה, חיפה והקריות מרכזות את מרבית אוכלוסיית הצפון ואילו תל אביב וגוש דן מרכזים את מרבית אוכלוסיית המרכז. מבחינת הלקוחות, מדובר על ציר שמאפשר היצע נרחב למדי של מובילים. בניגוד למה שנהוג, הרי שלכל הובלה בין תל אביב לחיפה יש הרבה מאוד אופציות.  

 

לצורך ההמחשה, הבא נניח שאנחנו צריכים לבצע הובלה מתל אביב לחיפה. כל מוביל שנפנה למעשה צריך לגלם בהצעת המחיר את עלות הנסיעה מתל אביבי לחיפה וחזרה. כלומר, ההצעה רלוואנטית גם למובילים מחיפה וגם מתל אביב. הרי לא משנה לאיזה כיוון נוסעים ריקים ולאיזה מלאים. אבל, מבחינה לוגית והגיונית, גם מוביל שייצא מחדרה, נתניה או כל ישוב אחר על הקו של תל אביב וחיפה יעשה בסיכומו של דבר את אותו המרחק. מכאן שיש לנו הרבה יותר אופציות.

 

עכשיו ניתן להתקדם. כך למשל אם באמצעות הרשת נצליח לאתר מישהו שצריך הובלה בכיוון ההפוך, כי אז ניתן להשיג הנחה. הרי עלות הנסיעה כבר מגולמת ואז תוספת העבודה  היא מה שנהוג לכנות תוספת ערך שולית. כלומר, ניתן לקבל הצעה על 2 הובלות במחיר  נמוך יותר פר הובלה. כך שאם המחיר להובלה אחת עומד על 100 ₪ לצורך העניין, אז החבילה המשולבת צריכה לצאת בסביבות ה-150. כך שהמוביל מקבל יותר כסף וכל אחד מהשותפים להזמנת ההובלה משלם 75 במקום 100. מה שנקרא win win . 

 

אז בפעם הבאה שיש לכם צורך בהובלה על הקו של תל אביב חיפה, תחשבו, תתכננו ורק אז תממשו. סוף מעשה במחשבה תחילה במקרה הזה שווה לכם חיסכון.