• הובלות משרדים

  הובלות המשרדים הטובות ביותר!

  1-700-552-500

  עוברים משרד? הגעתם למקום הנכון! הובלות משרדים הן ההתמחות שלנוץ ברוכים הבאים לאתר החדש של ד"ר מובינג!

  קרא עוד
 • הובלת דירות

  עוברים דירה? אנחנו איתכם לאורך כל הדרך!

  בית חדש?

  כנסו לבית החדש שלכם עם חיוך, בעזרת המובילים המנוסים של ד"ר מובינג. אנחנו נלווה אתכם בכל שלבי המעבר!.

  דוקטור מובינג מדורג 5 / 5 לפי 19 לקוחות
  קרא עוד
 • 1
 • 2

לפרטים נוספים פנו כעת

הובלות תל אביב ירושלים

 

 

 

הובלות תל אביב ירושלים מהוות את אחד הקווים היותר עמוסים בארץ. היות ומדובר על הבירה העסקית והבירה הלאומית, מן הרואי שאכן תקיימו קשרי מסחר ענפים שבחלקם יבואו לידי ביטוי בריבוי שירותי ההובלות בין 2 הערים. 

 

אלא שביצוע הובלה על בסיס קבוע בין תל אביבי לירושלים מהווה  אתגר לא פשוט. שכן, הנסיעה אל הבירה כרוכה בעליות תלולות שמשמעותן שחיקה של המנוע. כלומר, מי שמבצע נסיעה יומית קבועה לירושלים חייב שיעמוד לרשותו רכב אמין וחזק. הרי גם רכבים רגילים מתקשים בעליות של הקסטל אז על אחת כמה וכמה משאיות עמוסות בציוד. 

 

בכיוון ההפוך, מירושלים לתל אביב יש שחיקה מוגברת של הבלמים. כך שמי שלא יכול להרשות לעצמו תחזוקה שוטפת ותקנית של צי  הרכבים עדיף שלא יציע תא שירותי ההובלה שלו. חשוב גם לדעת לגלם במחיר את השחיקה שאם לא כן העסק מהר מאוד יגיע למצב של פשיטת רגל. מעבר לקו הקלאסי של תל אביב ירושלים, יש גם הרבה ישובים שפזורים בהרי ירושלים וכן בשפלת יהודה. הכוונה לישובים היותר גדולים כגון בית שמש, מודיעין ואפילו מעלה אדומים מחד וכן ישובים קטנים יותר כגון בית"ר, מבוא חורון וכו'. בכל אותם ישובים לא פועלים שירותי הובלה קבועים ולכן המובילים השונים במרכז ובירושלים מוצאים את עצמם לא פעם עושים הובלות קטנות יחסית אבל מורכבות מבחינת הדרך. 

 

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם האתגר המוטורי של ההובלות הנ"ל זה באמצעות שיתופי פעולה. כך שכל מי שמקבל קריאה לשירות באזור המדובר יכול לבדוק עם השותפים האם יש להם קריאות דומות וכך לנסות לאחד הובלות. העיקרון דומה לעיקרון של רכבי הדואר הנע של דואר ישראל שנוהג לעבור בין ישובים לפי גושים כדי להיות יעיל ומועיל גם יחד.