• הובלות משרדים

  הובלות המשרדים הטובות ביותר!

  1-700-552-500

  עוברים משרד? הגעתם למקום הנכון! הובלות משרדים הן ההתמחות שלנוץ ברוכים הבאים לאתר החדש של ד"ר מובינג!

  קרא עוד
 • הובלת דירות

  עוברים דירה? אנחנו איתכם לאורך כל הדרך!

  בית חדש?

  כנסו לבית החדש שלכם עם חיוך, בעזרת המובילים המנוסים של ד"ר מובינג. אנחנו נלווה אתכם בכל שלבי המעבר!.

  דוקטור מובינג מדורג 5 / 5 לפי 19 לקוחות
  קרא עוד
 • 1
 • 2

לפרטים נוספים פנו כעת

הובלות תל אביב סטודנטים

 

 

 

הובלות תל אביב סטודנטים וצעירים זה שוק שעובד על פיקים. בכל תחילת שנה אקדמאית ובכל סיום של שנה אקדמאית יש "תזוזה" בקרב הסטודנטים. על פי רוב. בתחילת השנה יש תנועה לתוך גוש דן ובכל סוף שנה יש "בריחה" מהגוש חזרה לבתי ההורים אי שם בפריפריה. כך שמבחינת המובילים יש מועדים שבהם צריך להיות זמינים ועם יד על הדופק. היות ומדובר על סטודנטים שאין להם יותר מדי רכוש, אז ברוב המקרים טנדר אמור להספיק להובלה. כמו כן חשוב לזכור את כלל הציר, שעל פיו ההובלה רלוואנטית  הן למובילים מיעד המוצא והן למובילים מיעד הסיום. כך שסטודנט מעמק יזרעאל שצריך לבצע הובלה לתל אביב יכול לחפש שירות הן בתל אביב, הן בעפולה וכמובן בכל ישוב שנמצא פחות או יותר על ציר התנועה המיועד. הסטודנטים החכמים אף מתאמים הובלות כפולות עם מכרים. כלומר, הם מחכים שתהיה הובלה בכיוון הנגדי ואז מצטרפים ומרוויחים  הוזלה משמעותית של השירות. 

 

היות ובתל אביב יש אגודת סטודנטים פעיליה למדי, יש גם אפשרות להיעזר בה לקבלת הצעות מחיר אטרקטיביות יותר מצדם של מובילים שעובדים עם האגודה.  יש גם פורומים של צעירים באינטרנט שבאמצעותם ניתן להגיע למובילים הזולים יותר מחד אבל אמינים ומקצועיים מנגד. עבור מי שמש תפרן תמיד ניתן להגיע לאזור שוק הפשפשים ביפו בכדי למצוא מובילים במחיר נמוך. שם גם ניתן להתמקח ולנסות להשיג מחירי "רצפה". אלא שהמובילים הזולים דורשים מעקב וליווי צמוד שכן הם לא מחויבים לאגודה או לארגון מובילים מרכזי. 

 

טיפ נוסף זה להתחיל לחפש מובילים לפני שנכנסים לחודש האחרון של הלימודים או לפני החודש האחרון של החופשה שכן אז יש ביקושי יתרו המחירים מאמירים בהתאם.