• הובלות משרדים

  הובלות המשרדים הטובות ביותר!

  1-700-552-500

  עוברים משרד? הגעתם למקום הנכון! הובלות משרדים הן ההתמחות שלנוץ ברוכים הבאים לאתר החדש של ד"ר מובינג!

  קרא עוד
 • הובלת דירות

  עוברים דירה? אנחנו איתכם לאורך כל הדרך!

  בית חדש?

  כנסו לבית החדש שלכם עם חיוך, בעזרת המובילים המנוסים של ד"ר מובינג. אנחנו נלווה אתכם בכל שלבי המעבר!.

  דוקטור מובינג מדורג 5 / 5 לפי 19 לקוחות
  קרא עוד
 • 1
 • 2

לפרטים נוספים פנו כעת

הובלות עם מנוף מחיר

 

 

 

 הובלות עם מנוף מחיר ופירוט החבילה. זה שם המשחק. הובלות מיוחדות זה החזית הטכנולוגית של תחום ההובלות. כיום כאשר הטכנולוגיה מגיע  לכל תחום בחיינו, היא גם לא פוסחת על עולם ההובלות. היות ואת המשאיות לא ניתן ממש לשנות ואת הסבלים כמובן שלא, אז היתרון היחסי של כל מוביל שמכבד את עצמו יכול לבוא לידי ביטוי בשני אופנים. ראשית, תכנון לוגיסטי מתקדם. מי שישכיל לתכנן את המטלות שלו כך שכל הובלה תהיה דו כיוונית- קריא חיבור יעיל של הובלות- יוכל להציע מחירם טובים יותר ולשפר את רמת הרווחיות. בנוסף, ני שיצליח לתת מענה טוב יותר לשימות הובלה מורכבות יכה ליתרון משמעותי על פני המתחרים.

 

כיום, כאשר יש מגמה של מעבר עסקים מבנייני מגורים שהוסבו לעסקים אל העבר מגדלי משרדים בסגנון עזריאלי, אז חייבים לספק מענה ייחודי של מעבר לצוות סבלים מיומן. כאן נכנסים למשחק המנופים. יש כיום מגוון רחב למדי של מנופים מכל מיני גדלים ולכל מיני מטלות. החל ממנופי הרמה דרך סולמות ועד למעליות שנבנות למטרת ביצוע הובלה ייחודית.  בשורה התחתונה התחרות בין המובילים רק הולכת וגדלה, כאשר מי שיצליח להשיג יתרון, יזכה בהובלה- תרתי משמע. המנופים יכולים לשמש יתרון בעיקר מעצם העובדה כי יש מנופים מסוימים שדורשים הכשרה מיוחדת ועמידה בתווי תקן שונים. כך שאם למוביל מסוים יש את המנוף הנדרש עבור משימה נתונה ולאחר אין, אז ייקח לזה שאין לו זמן עד להשלמת הפער. זאת בניגוד למצב של רכישת משאית שלוקח בדיוק יום וחצי עד לרכישה. 

 

בכל מקרה בכל מצב של שכירת מוביל עם מנוף, יש לוודא שאכן יש את כל האישורים והביטוחים הנדרשים על מנת לבצע את מטלת ההובלה שעומדת על הפרק.