• הובלות משרדים

  הובלות המשרדים הטובות ביותר!

  1-700-552-500

  עוברים משרד? הגעתם למקום הנכון! הובלות משרדים הן ההתמחות שלנוץ ברוכים הבאים לאתר החדש של ד"ר מובינג!

  קרא עוד
 • הובלת דירות

  עוברים דירה? אנחנו איתכם לאורך כל הדרך!

  בית חדש?

  כנסו לבית החדש שלכם עם חיוך, בעזרת המובילים המנוסים של ד"ר מובינג. אנחנו נלווה אתכם בכל שלבי המעבר!.

  דוקטור מובינג מדורג 5 / 5 לפי 19 לקוחות
  קרא עוד
 • 1
 • 2

לפרטים נוספים פנו כעת

חברת הובלות בתל אביב

חברת הובלות בתל אביב ובגוש דן זה משהו שלמראית עין ניתן להשיג בנקל. אלא שהחכמה הגדולה זה להשיג חברה שתספק שירות אמין, מקצועי ולא יקר. כדי להגיע לאותם מובילים טובים צריך לבצע סקר שוק קטן. חברת ניקיון מוצלחת תדאג שהובלת המשרד תתבצע בצורה הכי נקייה וטובה שאפשר, כולל פוליש מקיף שלו כאשר נכנסים. ההתחלה צריכה להיות ברשת. בכל פורום כמעט יש דיון שמוקדש לנושא ההובלות. בכל דיון  תמיד ישר קופצים השמות של אלו היותר אמינים ואלו שעדיף לשמור מהם מרחק. כמובן שגם את אלו המומלצים כדאי לבדוק קצת לעומק לפני שמזמינים מהם שירות. 

 

לאחר שאוספים 4-5 מובילים ניתן לפנות ולבקש הצעות מחיר. בעת שמבקשים הצעה חשוב לתת כמה שיותר פרטים. החל מתאריך ההובלה, דרך תכולה המיועדת ועד לכתובות, קומות ושאר פרטים טכניים שבהתאם להם ניתן להגיש הצעת מחיר. לאחר שמקבלים הצעות, יש להשוות ביניהן ולראות ממה כל אחת מורכבת. זה השלב לחזור אל המובילים עם שאלות על מנת לוודא שמה שאנחנו רואים זה גם מה שנקבל. 

 

השלב השלישי  והאחרון זה השלב שבו אנחנו בוחרים את המוביל. חשוב מאוד לחתום על הסכם התקשרות שמסדיר כל מיני חולשות כגון מקרים של גרימת נזק לרכוש, מידת הפיצוי, האחריות ואפילו קביעת המוסד שבפניו יתבהרו המחלוקות במידה ותתעוררנה כאלה.  גם אם מדובר במראית עין של חוסר אמון בספק, הרי שרק כך ניתן לוודא כי לא ייווצר מצב של עוגמת נפש וחוסר הבנה בעת ולאחר ביצוע ההובלה. 

 

לגבי סוגיית המחיר, חשוב להזכיר חזור והזכר כי הכל תלוי במה שהצעת המחיר כוללת. כמעט תמיד גם מי שזול יותר למעשה לא כולל בהצעה מרכיבים שאחרים כן מכניסים. כך למשל אם צריך ביטוח לציוד למשך זמן ההובלה, זה כרוך בתשלום. ישמי שמציע את זה כסטנדרט ויש מי שמוסיף רק אם מתעקשים ואז המחיר כמובן מאמיר.