• הובלות משרדים

  הובלות המשרדים הטובות ביותר!

  1-700-552-500

  עוברים משרד? הגעתם למקום הנכון! הובלות משרדים הן ההתמחות שלנוץ ברוכים הבאים לאתר החדש של ד"ר מובינג!

  קרא עוד
 • הובלת דירות

  עוברים דירה? אנחנו איתכם לאורך כל הדרך!

  בית חדש?

  כנסו לבית החדש שלכם עם חיוך, בעזרת המובילים המנוסים של ד"ר מובינג. אנחנו נלווה אתכם בכל שלבי המעבר!.

  דוקטור מובינג מדורג 5 / 5 לפי 19 לקוחות
  קרא עוד
 • 1
 • 2

לפרטים נוספים פנו כעת

מחירי הובלות בתל אביב

 

 

 

מחירי הובלות בתל אביב נעים על סקאלה רחבה למדי. בכלל, כל התחום של ההובלות מתומחר בצורה מאוד כללית שלא ממש מייצג את המצב בשטח. בתור התחלה, כדאי להבין שיש כל מיני סוגים של הובלות. יש נישה שלמה של הובלות משרד למשל ששונה בתכלית מהובלות ביתיות. כמו כן, יש תת נישה של הובלות מיוחדות שכוללת הובלה של פריטים שבירים במיוחד, פריטים גדולים במיוחד (למשל פסנתר כנף) והובלות שדורשות אמצעים מיוחדים (למשל, הרמת פסנתר כנף לקומה 50 במגדל משרדים). 

 

מעבר לעניין סוגי ההובלות, חשוב גם להבין שיש משמעות ליעדי ההובלות. כלומר, הובלות בתוך תל אביב זה דבר אחר והובלות לחיפה זה דבר אחר. לגבי הובלות בתל אביב בלבד, המרכיב הכי חשוב זה הקומה שממה מתבצעת ושאליה מתבצעת ההובלה. כך למשל, הובלת תכולה של משרד בתוך אותו מתחם מסחרי מבניין אחד בקומה 4 לקומה 12 בבניין אחר, תעלה אותו הדבר כמו הובלה של דירה מקומת קרקע בשכונה אחת לקומת קרקע בשכונה אחרת. במידה ושי מעלית בבניינים, אז גם זה משפיע שכן אז יש פחות עבודה למובילים מבחינת מאמץ נדרש. 

המחירים הנמוכים ביותר בתל אביב נמצאים אצל מובילי הרחוב. אלו ברוב המקרים נמצאים באזור שוק הפשפשים ביפו. אבל מי שצריך שירות מקצועי ואמין שיש לו גם אחריות, אז עדיף שיפנה לאלו שמופיעים ברשת ושמוכרים במשך שנים וכן יש להם מלאי של ממליצים. כמובן שלא ניקח את הכי יקרים אלא תא אלו שהמחיר אל מול מה שהם מציעים עומד בגדר הסביר.  בהרבה מקרים בתל אביב ניתן להתחבר להובלות קיימות. כלומר, לאתר צוות שפורק תכולה של דירה או משרד ולהציע לו הובלה מאיפה שהם נמצאים ליעד אחר וכך להשיג הנחה.