• הובלות משרדים

  הובלות המשרדים הטובות ביותר!

  1-700-552-500

  עוברים משרד? הגעתם למקום הנכון! הובלות משרדים הן ההתמחות שלנוץ ברוכים הבאים לאתר החדש של ד"ר מובינג!

  קרא עוד
 • הובלת דירות

  עוברים דירה? אנחנו איתכם לאורך כל הדרך!

  בית חדש?

  כנסו לבית החדש שלכם עם חיוך, בעזרת המובילים המנוסים של ד"ר מובינג. אנחנו נלווה אתכם בכל שלבי המעבר!.

  דוקטור מובינג מדורג 5 / 5 לפי 19 לקוחות
  קרא עוד
 • 1
 • 2

לפרטים נוספים פנו כעת

הובלות משרדים מאמרים

 

 

 

הובלות משרדים מאמרים זה נושא מאוד חם כיום. כמעט כל מי שיש לו טנדר מציע את עצמו למטרות הובלה. בסך הכל יש בזה מן ההיגיון. אם יש רכב אז שווה לנצל אותו למטרות של הגדלת הכנסה. ברגע שנכנסת הזמנה אז אוספים כמה פועלים זרים, מבצעים את המשימה ומתחלקים בשלל. אלא שמי שמתעניין בביצוע הובלה, יכול לקרוא מספר מאמרים בנושא ולהבין שזה קצת יותר מורכב. אם מדובר על הובלה של פריט בודד כגון מקרר או תנור, ניחא. אבל על מנת להעביר תכולה של בית שלם כבר צריך להבין  בעקרונות של אופן השמירה על שלמות הציוד בעת ההובלה ואופן הפירוק וההרכבה של פריטים שונים. מיכון משרדי מאפשר לבצע את ההובלה בצורה הכי טובה למשרד - ואף לקבל  אותה בו. אם בהובלה של ריהוט משרדי ותכולה של משרד, אז פה כבר מדובר על קטגוריה בפני עצמה. 

 

הובלת משרדים זה תחום שמחייב התמחות והתמקצעות. שכן, ברוב המקרים כל יום שבו העברה מתעכבת עולה ללקוחות כסף. בהרבה מקרים העברת משרד על תכולתו מתחילה בשעות הערב מיד עם סיום הפעילות ונמשכת אלת וך הלילה עד הבוקר שלמחרת. בכך אם הכל מתקתק כמו שצריך אז מבחינה עסקית הקלוח לא מרגיש כלום וכבר למחרת יכול להמשיך לעבוד כרגיל. 

 

אחד הפרמטרים שמסייעים להבין האם הספק הפוטנציאלי רציני או לא זה גודל ומגוון צי הרכב שלו. מי שיש לו מספר רכבי הובלה, מספר צוותים ומשרד, כנראה שהוא רציני. לעומת זאת מי שעונה כל הזמן מהדרך ולרשותו עומדים 2 וחצי רכבים, מתוכם אחד פרטי שמשמש גם להובלה, אז פה צריך להיזהר. חשוב מאוד להיות סמוכים ובטוחים לגבי אמינות נותן השירות.  חשוב שגם במקרה של תקלה או גרימת נזק לרכוש, יהיה ברור של מי האחריות ומה מנגנון הפיצוי עבורו.