• הובלות משרדים

  הובלות המשרדים הטובות ביותר!

  1-700-552-500

  עוברים משרד? הגעתם למקום הנכון! הובלות משרדים הן ההתמחות שלנוץ ברוכים הבאים לאתר החדש של ד"ר מובינג!

  קרא עוד
 • הובלת דירות

  עוברים דירה? אנחנו איתכם לאורך כל הדרך!

  בית חדש?

  כנסו לבית החדש שלכם עם חיוך, בעזרת המובילים המנוסים של ד"ר מובינג. אנחנו נלווה אתכם בכל שלבי המעבר!.

  דוקטור מובינג מדורג 5 / 5 לפי 19 לקוחות
  קרא עוד
 • 1
 • 2

לפרטים נוספים פנו כעת

מחירון הובלות משרדים

 

 

 

מחירון הובלות משרדים בארץ ניתן למצוא כיום בכל רחבי הרשת. אלא שאליה וקוץ בה, מרוב עצים קשה לראות את היער. כאשר יש הרבה מחירונים וטווח המחירים גדול, קשה לדעת מה המחיר הנכון עבור השירות המבוקש. לכן, כאשר נדרשים לבצע הובלה של משרד, צריך ליצור קשר ישיר מול הספקים השונים. חשוב לפנות לשלושה ספקים שונים בכדי לקבל מושג על המחירים והעלויות הנהוגים. כמו כן מומלץ שלאל היצמד רק לישוב אחד. כלומר, לפעמים בעיר סמוכה ניתן לקבל הצעות אטרקטיביות יותר מאשר בעיר שבה מיועדת להתבצע ההובלה. 

 

כלל נוסף שחשוב להקפיד עליו בעת החיפוש אחר שירותי הובלה של תכולה משרדית זה רמת המקצועיות של הספקים. ששכן הובלות זה מונח כללי מאוד שעם השנים התפתח. ככל שבמשרדים יש יותר ויותר ציוד ייעודי, כך נדרשת מיומנות רבה יותר בטיפול בו. כל נושא העברת הפלזמות למשל דורש לא רק יכולת הובלה אלאה גם אריזה. כמו כן מכונות צילום ושרתים דורשים טיפול מסוים שיבטיח כי יגיעו שלמים ליעדם. במידה וההובלה כוללת העברה של השטיח מקיר לקיר שנפוץ מאוד בלא מעט משרדים, הרי שגם פה נדרשת מיומנות שלא לכל חברת הובלה יש אותה. 

 

חשוב גם לא רק לדבר עם הספקים, אלא אף לגשת ולראות בעיניים איזה ציוד יש להם. במידה ומדובר על העברה ממגדלים או למגדלים, סביר להניח שיהיה צורך באמצעי הרמה לגובה. ברוב המקרים זה דורש התקשרות של הספק ען גוף שלישי. השאלה אם זה כלול במחיר וכן מה החלק היחסי של זה בעלות הכוללת. לפעמים התקשרות ישירה שלכם עם אותו גוף שלישי יכולה להוזיל את סך העלות במאות אחוזים. לסיום, אין לוותר על הסכם התקשרות בכתב למניעת אי הבנות במהלך ביצוע ההובלות.