• הובלות משרדים

  הובלות המשרדים הטובות ביותר!

  1-700-552-500

  עוברים משרד? הגעתם למקום הנכון! הובלות משרדים הן ההתמחות שלנוץ ברוכים הבאים לאתר החדש של ד"ר מובינג!

  קרא עוד
 • הובלת דירות

  עוברים דירה? אנחנו איתכם לאורך כל הדרך!

  בית חדש?

  כנסו לבית החדש שלכם עם חיוך, בעזרת המובילים המנוסים של ד"ר מובינג. אנחנו נלווה אתכם בכל שלבי המעבר!.

  דוקטור מובינג מדורג 5 / 5 לפי 19 לקוחות
  קרא עוד
 • 1
 • 2

לפרטים נוספים פנו כעת

הצעות מחיר הובלות

 

 

 

הצעות מחיר הובלות במרכז הארץ כדאי לחפש ברשת. אם תערכו סקר מחירים מהיר בין מספר שירותי הובלות, תגלו פערים לא קנים בין המובילים השונים. למראית עין זה יראה לכם שיש מי שדופק מחיר ויש מי שהמחיר שלו לא הגיוני ונמוך באופן מחשיד. אבל בחינה מדוקדקת של ההצעות תגלה כי הפערים נובעים בעיקר ממה שכל הצעה מכילה. כך שמי שמציעה חבילת שירות כוללת ומלאה יותר יהיה זה שהצעתו גבוה יותר ומי שמציע שירות זול יותר חבילת השירות שלו תהיה בסיסית ביותר.

 

הובלות בימינו זה עולם ומלואו שכולל לא רק שירותי סבלות וניוד אלא גם תכנון מדוקדק של התמודדות עם העברת מערכי מחשוב, ריהוט יקר ערך ופריטים שבירים במיוחד. ישנם שירותי הובלות שמחזיקים מחלקה ייעודית למבצעים מיוחדים. כך למשל אם צריך להעביר פסנתר כנף יוקרתי מבית פרטי למגדל דירות יוקרתי אז לא מספיק שיש סבלים חזקים וחסונים אלא צריך לחשוב איך להעביר אותו בפתחים הצרים ואיך להעלות אותו לקומות העליונות. 

 

מומלץ מאוד לערוך סקר שוק קטן ברשת לפני שמתחילים לבקש הצעות מחיר. כדאי לבקר גם בפורומים הייעודיים השונים על מנת להבין מי נגד מי. תמיד יש מובילים ששמם הולך לפניהם כמו גם את אלו שמוגדרים כלבוטקניקים או צדיקים. אלו בדרך כלל מכילים הם הפחות מומלצים שיש צבר של תלונות על השירות המפקפק שלהם.

 

לאחר שנגיע ל-2-3 מובילים מומלצים שגם מציעים מחירים סבירים, ניתן לעבור לשלב המכריע של יציאה לשטח לצורך התרשמות. בהרבה מקרים מפגש אישי עם הבעלים יסייע לקבל את ההחלטה הנכונה. בכל מקרה, מי שלא יהיה זה שתסגרו עמו, תעמדו על כך שחייב להיחתם חוזה כתוב לפני שמתחילים במשימת ההובלה.