• הובלות משרדים

  הובלות המשרדים הטובות ביותר!

  1-700-552-500

  עוברים משרד? הגעתם למקום הנכון! הובלות משרדים הן ההתמחות שלנוץ ברוכים הבאים לאתר החדש של ד"ר מובינג!

  קרא עוד
 • הובלת דירות

  עוברים דירה? אנחנו איתכם לאורך כל הדרך!

  בית חדש?

  כנסו לבית החדש שלכם עם חיוך, בעזרת המובילים המנוסים של ד"ר מובינג. אנחנו נלווה אתכם בכל שלבי המעבר!.

  דוקטור מובינג מדורג 5 / 5 לפי 19 לקוחות
  קרא עוד
 • 1
 • 2

לפרטים נוספים פנו כעת

מחיר הובלות דירה

 

 

 

מחיר הובלות דירה בארץ זה שם כולל וגורף. כיום כבר אין מצב כמו פעם שכל הובלה הייתה פועל יוצא של מרחק נסיעה ומספר הקומה. כיום כל הצעת מחיר עבור הובלה של תכולת דירה כוללת שקלול של סוג הרכב- משאית, טנדר, אחר, מרחק הנסיעה בין היעדים, מחירי הדלק, קומות ביעד המוצע וביעד הסופי ועזרים מיוחדים במידה ונדרש כגון מנופים וכו'. ברוב המקרים יש לפחות מוביל אחד שבאמת מחשב ומעדכן על העת את העלויות לפי כל הסעיפים מעלה וכל השאר מיישרים עמו קו.

 

בכל מקרה, על מנת לדעת כמה עולה מחיר עבור הובלה, כדאי תמיד לבקש מספר הצעות ממספר ספקים שונים. את ההצעה הגבוה ביותר והנמוכה ביותר כדאי לבדוק לפרטים מבחינת רכיבים וערוך השוואה ביניהן. לאחר שנבין  ממה מורכבת ההצעה ומה האחוז היחסי של כל סעיף וסעיף, ניתן להתקדם לעבר שלב המקח והממכר. בשלב זה ניתן לבקש הנחה עבור סעיף מסוים או תוספת של שירות כדי לראות בכמה זה מייקר את סך העלות. 

 

לאחר שנרכז בידינו די נתונים עדכניים שגם יהיו מובנים לנו, ניתן להתקדם לעבר שלב הסגירה. חשוב מאוד להתעקש על חוזה התקשרות בכתב כדי להימנע מכל מיני מחלוקות בסוף המשימה. בסופו של דבר הובלה זה מסוג העבודות שתמיד יש סיכון שייגרם נזק לרכוש המובל. במידה ואין התייחסות מפורשת לכך בחוזה ההתקשרות אז רוב הסיכויים שעלות תיקון הנזק יהיה עליכם בתור לקוחות. בכל מקרה חשוב לפנות לאחר הובלה לפורומים המיועדים לכך ברשת ולדווח על המוביל למען שאר ציבור הצרכנים שיזדקקו לשירותי הובלה בעתיד וגם לריהוט גן. בסופו של דבר למובילים כיום יש מודעות למשוב במופץ עליהם ברשת ולכן ככל שהצרכנים יתנו לזה משקל- זה יחלחל גם לדרג השטח ולתודעת השירות בקרב רוב המובילים.